Často kladené dotazy

Platba je možná pouze převodem na účet. Platbu můžete zadat QR kódem, který se Vám zobrazí po odeslání objednávky a dále v emailu. V emailu si prosím zkontrolujte, zda Vám email nespadnul do spamu a dále povolte zobrazení obrázků v textu, aby se QR kód zobrazil.

Po obdržení platby Vám přijde další email o zpracování zakázky. Při dokončení výroby Vám dojde email, kde budete mít fakturu, a během pár dní je balík předán do dopravy. Dopravce Vám pak pošle email, že balík převzal a pak je to na dopravci. 
Při převzetí doporučuji balík řádně zkontrolovat a případně vystavit výhradu při převzetí a balík si vyfoťte pro případnou reklamaci.

Dopravuji výhradně přes Zásilkovnu (Paketa). Cena dopravy se odvíjí od země a způsobu koncového doručení. Cena se Vám zobrazí v košíku. Pokud přesto požadujete jinou dopravu, kontaktujte nejlépe emailem. Zboží je také možno předat osobně, platby však přijímám pouze bezhotovostně.

Primárně tisknu Metalická černé doplňkově z černé. U každé položky je uvedená nějaká standartní barva (většinou metalická černá) a varianta “jiná barva”. Při výběru této do poznámky k objednávce uveďte barvu a já Vám potvrdím její dostupnost.

Barevné odstíny se mohou u jednotlivých šarží mírně lišit. Barvy insertů ve videích se mohou lišit od “standartní barvy”.

Odkaz na stránku s barvami.

Většinou odesílám do týdne, maximálně 14dní. Pokud na dodání chvátáte kontaktujte mne. 

Tisknu z PLA (polylactic acids), které má dobrou pevnost, dobré tiskové vlastnosti, ale také je méně odolný tepelně a UV záření a je křehčí. Vyhýbejte se proto teplotám nad 55°C, přímému slunci, radiátoru atd..
Materiál je biologicky odbouratelný, není určený pro venkovní použití. Nevystavovat dlouhodobému působení světla.